KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16894490
nr 1689 4490
Lasse Johansson. Signerad, daterad 1961, Hamn. Olja på pannå, 38x48 cm, yttermått inklusive ram: 44x54
Utrop:
800 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 24 mars 2025
kl 20:38:40
1.900 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)